9 srp. · Ana · No Comments

SmartPlay radionice u srpnju – upisi

Poštovani roditelji,

u vrijeme kada je tempo života sve brži, a bliža okolina nam je digitalizirana, želimo Vam omogućiti kvalitetno provođenje vremena te pridonijeti senzomotoričkom razvoju Vašeg djeteta.

Ovim putem pozivamo Vas da se sa svojim djetetom uključite u SmartPlay radionice pod vodstvom stručne osobe Udruge za podršku i razvoj „Čaroban put“.

Radionice se odvijaju u ciklusu od 4 radionice. Postoje 3 tipa SmartPlay radionica ovisno o starosti Vašeg djeteta:

Baby Smart Play (namijenjene bebama od 3 mjeseca starosti do 12 mjeseci i njihovim roditeljima);

Toddly Smart Play (namijenjene djeci od 1 do 3 godine i njihovim roditeljima);

Childly Smart Play (namijenjene djeci od 4 do 7 godina i njihovim roditeljima).

Radionice se odvijaju u grupama po 3-4 beba/djece. Kako bismo kvalitetno organizirali grupe, molimo Vas da popunite prijavnicu i označite SmartPlay za koji ste se odlučili.

Pohađanje Radionica je besplatno, a Vaša jedina obveza je redovito prisustvovati Radionicama.

Planirani početak je druga polovica mjeseca srpnja, prijave primamo do 15.07.2018.g..

Više informacija o Radionicama možete pročitati u >PRIVITKU< s opisom istih.

U slučaju pitanja budite slobodni kontaktirati nas putem:

Facebooka
E-maila : udruga.caroban.put.kt@gmail.com
Mobitel: 095 521 8234 (i Viber)

Sve aktivnosti će se odvijati na adresi Vladimira Nazora 117a, Kutina.

Radujemo se zajedničkom druženju.

Prijavnica se nalazi na googlelinku https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfCV6bJwEA9UEsweU…/viewform

Odvijanje Radionica je omogućio HEP kroz natječaj za donacije 2018., “Svjetlo na zajedničkom putu”.

#udrugacarobanput #hepsvjetlonazajednickomputu