DANAS, ZA BOLJE SUTRA

CILJ PROJEKTA

Pridonošenje senzomotoričkom razvoju beba i djece

OPIS PROJEKTA

Ovim projektom ćemo provoditi radionice za senzomotorički razvoj beba kroz 5 mjeseci. Mjesečno 1 radionica, za roditelje i bebe od 3 do 18 mjeseci, koje će provoditi stručna osoba, radni terapeut po struci, sa završenim dodatnim edukacijama.
S ciljem informiranja roditelja i budućih roditelja o važnosti pravilnog poticanja razvoja od najranije dobi, ali i ranog uočavanja „odstupanja“ u razvoju, organizirati će se praktično edukativne radionice za trudnice. Mjesečno 1 radionica. Izvoditelj je stručna osoba, radni terapeut s završenim dodatnim edukacijama na temu rane intervencije, senzorne integracije, ... .
Uključiti ćemo se u nacionalno obilježavanje Međunarodnog dana prijevremeno rođene djece - 17.11..

VRIJEME PROVEDBE

05., 06., 09., 10. i 11.2019. (5 mjeseci)

DONATOR

GRAD KUTINA putem javnog natječaja za financiranje programa, projekata i manifestacija od interesa za opće dobro iz proračuna Grada Kutine u 2019. godini koje provode organizacije civilnog društva

AKTIVNOM IGROM I KRETANJEM DO PRAVILNOG RAZVOJA

CILJ PROJEKTA

Pridonošenje senzomotoričkom razvoju beba i djece

OPIS PROJEKTA

Ovim projektom ćemo provoditi radionice za senzomotorički razvoj beba i djece kroz 6 ciklusa/mjeseci. Na mjesečnoj bazi 3 tipa radionica za 3 dobne skupine koje će provoditi stručna osoba, radni terapeut po struci, sa završenim dodatnim edukacijama. Organizirat ćemo prigodne kreativno zabavne radionice povodom božićnih blagdana.

VRIJEME PROVEDBE

07.2018. – 12.2018. (6 mjeseci)

DONATOR

HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d. putem javnog natječaja za dodjelu donacija u 2018. godini „SVJETLO NA ZAJEDNIČKOM PUTU“