6 tra. · Ana · No Comments

Edukacija “Uvod u Brain Gym(R)” u Kutini 01.06.2019.- prijave su otvorene

U suradnji s Edu Moveo, Brain Gym® Hrvatska organiziramo edukaciju iz područja edukacijske kineziologije – Brain Gym®a :

„Uvod u Brain Gym®“

Brain Gym® je senzomotorički program koji pospješuje naše učenje putem pokreta na način da integrira i usklađuje djelovanje našeg tijela i svih dijelova mozga. Takvo integrirano djelovanje svih dijelova mozga i tijela dovodi do poboljšanja sposobnosti (motorike, mišljenja, povezivanja i zaključivanja, pamćenja, pažnje, koncentracije, školskih vještina, emocionalnih i socijalnih vještina, smanjuje napetost i hiperaktivnost). Pokreti su zabavni, jednostavni i nemaju nikakvih neželjenih posljedica. Program je primjenjiv za sve uzraste, posebno djece u razvoju kojeg podupire i dopunjava na svim njegovim područjima.

Edukacija je namijenjena stručnjacima svih profila (edukacijskim rehabilitatorima, odgajateljima, učiteljima, psiholozima, pedagozima, kineziolozima, fizioterapeutima, radnim terapeutima…).

Edukaciju provodi licencirani instruktor Brain Gym®a/profesor rehabilitator. Edukacija uključuje sav potreban pribor, materijal i skripte, a svi polaznici dobivaju potvrdu o sudjelovanju.

Vrijeme i mjesto održavanja edukacije:

01.06.2019. od 9:30 do 15:30

Udruga za podršku i razvoj “Čaroban put”

V.Nazora 117a, Kutina

Za prijave i informacije o edukaciji kontaktirajte nas na:

emal: udruga.caroban.put.kt@gmail.com

mob: 091 4444 631